De mensen achter Psychocare Venlo

Het team van Psychocare Venlo

Het team van psychologenpraktijk Psychocare Venlo bestaat uit twee enthousiaste psychologen die vol passie de samenwerking zijn aangegaan binnen hun psychologenpraktijk. De twee psychologen werken vanuit hun eigen praktijk die gevestigd is in Tegelen. Zij werken nauw samen met diverse professionals, experts op eigen expertisegebieden . Zo kan te allen tijde maatwerk geboden worden en is er altijd een therapeut die bij je past. Een van onze therapeuten is  Gé Kusters, systeemtherapeut. Gé is een zeer gedreven therapeut met jarenlange ervaring in het vak van de hulpverlening. Op vrijdagen en zaterdagen is hij werkzaam op de praktijk van PsychoCare Venlo. locatie Blerick. Verder is beeldend therapeut Cigdem Cinar ons team komen versterken. Zij is werkzaam op de donderdag in Blerick. Ook Cigdem heeft jarenlange ervaring in het begeleiden van cliënten als vaktherapeut en weerbaarheidscoach.

Daarnaast zijn we de samenwerking aangegaan met Gerrie Laudi, ademcoach. Ook zij is een ervaren therapeut en werkt met veel bezieling.

Medio oktober 2023 is Kim Teeuwen op werkzaam in Tegelen en in Blerick werkzaam als psychosociaal lichaamsgericht hypnotherapeut. Middels deze therapie worden onbewuste processen bewust gemaakt.

Wij zijn tevens erg blij met de medewerkers van onze back-office/secretariaat. In 2021 is ons team versterkt met onze enthousiaste back-office-medewerker, Tessie van der Coelen. Momenteel ondersteunt zij de psychologen met alle voorkomende werkzaamheden binnen de praktijk, en zal ze steeds verder doorgroeien om zelf binnen onze organisatie trajecten te gaan oppakken. Samen met Floor Ebus Van Rooij, die gestart is in 2023 zijn zij het visitekaartje van onze praktijk. Floor verzorgt tevens ons oplaadpunt voor mensen.

Op onze praktijk in Blerick is Susan Opdenberg werkzaam als massagetherapeute.  Ook verzorgt zij ademsessies en traumarelease sessies.

Sinds oktober 2024 zijn we blij met de samenwerking van Jan Seelen. Hij is een gedreven en ervaren systeem- en traumatherapeut.

Ook zijn we de samenwerking aangegaan met Cindy Streng.  Cindy is voice dialogue therapeut en dat doet ze met vakkundige passie.

Alle therapeuten binnen onze organisatie hebben jarenlange ervaring met het begeleiden van mensen en hun proces en doen dat met passie en enthousiasme. Persoonlijke aandacht, betrokkenheid en inlevingsvermogen staan binnen dit psychologenteam voorop.

Sylvia Faassen

De mens met al zijn gedragingen heeft mij altijd al enorm geboeid. Nadat ik na mijn studie in het bedrijfsleven terechtkwam groeide deze interesse in de psychologie meer en meer. Logisch gevolg was het uiteindelijk voor mij om opnieuw de studieboeken in te duiken en me om te scholen tot psychosociaal therapeut. Zo heb ik o.a. de 4-jaar-durende studie complementair psychotherapeut gevolgd, daarnaast o.a. psychosociale therapie, cognitieve gedragstherapie, medische basiskennis, psychopathologie en EMDR.

Elke dag weer voel ik mij bevoorrecht dat mensen hun verhaal met mij delen en dat ik hen mag ondersteunen in hun proces. Niets is mooier om mensen positief te zien veranderen. Hoe iemand vol vertrouwen, kracht en positiviteit de praktijk weer verlaat.

Als therapeut en psycholoog vind ik het enorm belangrijk mij te blijven ontwikkelen in mijn vakgebied. Naast een stuk eigen levenservaring, waarbij ook ik elke dag weer leer, volg ik jaarlijks bij- en nascholing, supervisie- en intervisietrajecten op diverse studiegebieden. Een proces dat nooit stilstaat, blijft uitdagen, net als het leven zelf!

Graag ga ik met u het proces aan om uw persoonlijke doelen op een plezierige manier te verwezenlijken. Dat zal ik doen met interesse, passie en inlevingsvermogen!

Maak een afspraak of mail gerust naar sylvia@psychocarevenlo.nl

Claudia Faassen

Mijn naam is Claudia Faassen. Sinds 2005 ben ik werkzaam bij PsychoCare Venlo. Na mijn studie psychologie volgde ik, naast mijn werk als psycholoog, de opleiding tot EMDR therapeut. Mijn specialisatie is psychoanalytische therapie. Dit betekent dat ik praktisch, klachtgericht, op het hier-en-nu gericht kan werken, maar ook kan ik therapie geven gericht op inzicht in onderliggende problematiek en psychodynamiek.

Het therapeutenvak blijft een groeiproces en ik wil me graag blijven verdiepen middels bij- en nascholing. Elk jaar staan er nieuwe workshops en cursussen op ons programma die aansluiten bij hetgeen wij doen: therapie geven. In het kader van bij- en nascholing zie ik het als mijn plicht maar vooral ook als uitdaging te blijven studeren en onze kennis te verbreden op ons vakgebied.

Het therapie traject is een proces en vergt tijd, vertrouwen en doorzettingsvermogen. Ik kan u hierbij helpen omdat ik samen met u dit proces aanga. Met respect, inlevingsvermogen en enthousiasme. Ik geloof in verandering en zal samen met u naar uw doelen werken.

U mag de eerste stap zetten en ik zie u graag terug bij ons in de praktijk.

Maak een afspraak of stuur een mail naar claudia@psychocarevenlo.nl